Tutvu Armor All tootevalikuga

Kvaliteetsed autohooldustooted, millega on auto puhta ja säravana hoidmine lihtne ja mugav

Vahad ja Shield kaitsevahendite sari

Vahad ja Shield kaitsevahendid kaitsevad auto välispinda ning hoiavad selle puhta ja säravana aastaringselt.

Puhastus- ja hooldusvahendid

Sise- ja välisinterjööri lihtsalt kasutatavad puhastus- ja hooldusvahendid, et auto oleks alati puhas, särav ja läikiv.

Puhastuslapid

Niiskete puhastuslappidega saab puhastada kogu auto siseinterjööri lihtsalt ja mugavalt igal pool ja igal ajal.

Puhastustarvikud

Vahade, puhastus- ja hooldusvahendite kasutamise muudavad lihtsaks ja mugavaks õiged abivahendid – mikrofiibrist lapid, švammid ja harjad.

Õhuvärskendajad

Pole midagi meeldivamat, kui alati hästi lõhnav autosalong! Valida saab artktilise jahedusest meeliva tsitruse ja marjade kombinatsioonini.

Armor All ajalugu

Üle 60ne aasta järjepidevat innovatsiooni autohoolduses
timeline_pre_loader
Alates 2000ndast

2018. aastal lisandusid Armor All tootesarja õhuvärskendajad. Auto veelgi mugavamaks puhastamiseks ja vahatamiseks lisandusid tootevalikusse uudsed “Pese ja vahata” puhastuslapid ning kiirvaha lapid.

2002. aastast alates kuuluvad tootevalikusse puhastuslapid, mis võimaldavad igapäevaselt lihtsalt ja mugavalt puhastada ja kaitsta erinevaid pindu autos.
1980ndad ja 1990ndad

1980ndatel ja 90ndatel aastatel jätkas Armor All innovatsioone autohoolduses. Välja arendati laiapõhjaline tootevalik, mis võimaldab hooldada nii auto sise- kui ka välisinterjööri. Näiteks kuuluvad valikusse autošampoonid ja –vahad, klaasipuhastusvahendid, tekstiilipindade puhastusvahendid ning rehvihooldusvahendid.
1970ndad

1972 aastal saab toote nimeks Armor All kaitsevahend ning turundusekspert ja auto entusiast Alan Rypinski soovis selle võimsa sära andja teha kättesaadavaks kõigile autoomanikele. Järgnevatel aastatel patenteeriti veel uudseid tooteid.
1960ndad

Armor All esimese toote – kaitsevahendi, töötas välja keemik Joe Palcher 1962 aastal. Avastatud oli “imeline retsept”, mis kaitses kummipindu, plastikpindu ja vinüülpindu UV-kiirguse ja osooni kahjulike mõjude eest.