Kevad-suvine autohooldus

Armor All ja STP tootesarja kuuluvad kvaliteetsed puhastus- ja hooldusvahendid võimaldavad kiiresti ja lihtsalt puhastada ning hoolitseda auto välispindade kui ka siseinterjööri eest. Kuna tooteid on Armor All’il ja STP päris palju, siis oleme siinkohal välja toonud kõige olulisemad vahendid, mis kevad-suvist autohooldust lihtsustavad. Klõpsa teemale mis Sind huvitab ja saad teada, kuidas Armor All ja STP autohooldustooted Sind abistada saavad!

Niisked puhastuslapid

Puhastuslapid on pakendatud mugavatesse taassuletavatesse pakenditesse ning oma mõõtmetelt mahuvad need kas auto kindalaekasse või mõnda teise panipaika. Seetõttu on puhastuslappe mugav ja lihtne kasutada nii regulaarseks autohoolduseks kui ka väljaspool kodu, kui selleks on vajadus.

Valikus on:

Puhastuslapid on eelimmutatud ja kohe kasutusvalmis, mistõttu saab nendega lihtsalt ja kiiresti musta või määrdunud pinna ära puhastada.

Puhastusvahendid ja -tarvikud

Klaaspindade puhastamiseks on Armor All sarjas spreina klaasipuhastusvahend koos mikrofiibrist klaasipuhastuslapiga. Kui aknad kipuvad temperatuurikõikumiste tõttu kevadisel ajal uduseks minema, siis lihtsaim ja mugavaim võimalus udu eemaldada on kasutades spetsiaalset mikrofiibrist uduvastast lappi.

Plastik-, vinüül- ja kummipindade puhastamiseks ja kaitseks on Armor All sarjas poolmatt puhastusvahend ning STP sarjas Son of a Gun puhastus- ja hooldusvahend. Puhastavate omaduste kõrval annavad need töödeldud pinnale kaitse kahjulike välismõjude eest, ennetavad pindade pragunemist ja tuhmumist. Puhastusvahendit soovitame kasutada koos mikrofiibrist lapiga (3 tükki või 6 tükki pakis).

Tekstiilpindadelt puhastab mustuse või ka kõige tõrksamad plekid mitmeotstarbeline puhastusvaht Tuff-Stuff. Plekkide ja mustuse eemaldamise muudavad lihtsamaks mikrofiibrist lapid (3 tükki või 6 tükki pakis).

Nahkpindade puhastamiseks, hooldamiseks ja esialgse välimuse taastamiseks on Armor All sarjas spetsiaalne nahapuhastusvahend. Puhastusvahendit soovitame kasutada koos mikrofiibrist lapiga (3 tükki või 6 tükki pakis).

Autopesu ja -vahatamine

Enne auto pesemist soovitame veenuda, kas on vajalik auto värvipinnalt eemaldada tõrva- või putukaplekke. Armor All putukaplekkide eemaldaja koos putuka- ja tõrvaplekkide eemaldamise švammiga aitavad plekid enne autopesu eemaldada.

Auto põhjalikuks pesemiseks on Armor All sarjas Shield autošampoon koos mikrofiibrist puhastuskindaga, mis hõlbustab ohutult ka tõrksama mustuse eemaldamist värvipinnalt. Auto pesemist soovitame alustada katuselt, liikudes järk-järgult allapoole.

Peale auto pesemist on soovitatav kanda peale kaitsevaha, mis kaitseb värvipinda erinevate kahjulike keskkonnamõjude eest. Armor All Shield värvikaitse vaha pealekandmine on muutunud nüüd veel lihtsamaks – pihusta autole ning kanna peale kasutades selleks mikrofiibrist lappi (3 tükki või 6 tükki pakis). Lõpliku sära ja läike andmiseks võib kasutada kas kuiva mikrofiibrist lappi (3 tükki või 6 tükki pakis) või mikrofiibrist poleerimislappi.

Nipp! Kui soovid auto ülikiirelt pesta ja vahatada, siis kasuta Armor All spetsiaalseid lapina “Pese ja vahata” puhastuslappe üheaegseks veevabaks auto pesemiseks ja vahatamiseks või Kiirvaha lapina auto vahatamiseks.

Puhastusvahendid

Enne autopesu šampooniga tasub veenduda, kas värvipinnalt on vajalik eemaldada tõrva- või putukaplekke. Armor All putukaplekkide eemaldaja koos putuka- ja tõrvaplekkide eemaldamise švammiga aitavad plekid enne autopesu eemaldada.

Velgede ja rehvide puhastamiseks on Armor All sarjas velje- ja rehvipuhastusvahend, millega puhastamist tõhustab spetsiaalne veljehari. Selleks, et veljed püsiksid kauem puhtana piduritolmust ja mitmesugusest mustusest soovitame peale puhastamist peale kanda Shield veljekaitse.

Klaaspindade puhastamiseks on Armor All sarjas spreina klaasipuhastusvahend koos mikrofiibrist klaasipuhastuslapiga.

Õhuvärskendajad

Pole midagi paremat, kui meeldivalt lõhnav salong. Kui auto sise- ja välisinterjöör on läikima löödud, siis i-le täpi annavad Armor All õhuvärskendajad oma meeldiva ja kauapüsiva aroomiga.

Õhuvärskendajad on saadaval järgmises lõhnavalikus:

Erinevalt fossiilkütusest on biokütus vee suhtes väga tundlik, mistõttu võib kondensatsioonivesi senisest hõlpsamalt mootorisse sattuda. Vesi kütusepaagis võib põhjustada aga mitmeid ebameeldivaid probleeme, näiteks kahjustab vesi oluliselt pihusteid, samuti soodustab vesi korrosiooni teket. Kõik STP bensiini ja diiselkütuse lisandid on sobilikud kasutamiseks ka uute kütustega, mistõttu lisage tankimisel julgelt STP kütuselisand, et kütusesüsteem oleks ikka puhas ja hooldatud.

Bensiinilisandid

Vähemalt kahel korral aastas on soovitatav puhastada ära kogu kütusesüsteem, mille jaoks on STP sarja kõige kontsentreerituim kütuselisand – kogu toitesüsteemi puhastaja bensiinimootorile. Kütuselisand puhastab kogu toitesüsteemi, sealhulgas pihustid, sisselaskeklapid, kolvid ja põlemiskambrid.

Pihustite ülesanne on tagada täpne kütuse doseerimine põlemiskambritesse ning kuna need on väga väikese diameetriga, siis võib väike kogus mustust põhjustada tõsise ummistuse. STP pihusti puhastaja bensiinimootorile on spetsiaalselt välja töötatud pihustite puhastamiseks, et tagada nende optimaalne tööefektiivsus.

Kütusesüsteemi regulaarseks puhastamiseks on STP sarjas bensiinilisand, millel on puhastavate omaduste kõrval vett siduvad omadused, seda veel ka mõne miinuskraadi juures.

Diislilisandid

Vähemalt kahel korral aastas on soovitatav puhastada ära kogu kütusesüsteem, mille jaoks on STP sarja kõige kontsentreerituim kütuselisand – kogu toitesüsteemi puhastaja diiselmootorile. Kütuselisand puhastab kogu toitesüsteemi, sealhulgas pihustid, sisselaskeklapid, kolvid ja põlemiskambrid.

Pihustite ülesanne on tagada täpne kütuse doseerimine põlemiskambritesse ning kuna need on väga väikese diameetriga, siis võib väike kogus mustust põhjustada tõsise ummistuse. STP pihusti puhastaja diiselmootorile on spetsiaalselt välja töötatud pihustite puhastamiseks, et tagada nende optimaalne tööefektiivsus.

Kütusesüsteemi regulaarseks puhastamiseks on STP sarjas diiselkütuse lisand, millel on puhastavate omaduste kõrval vett siduvad omadused, seda veel ka mõne miinuskraadi juures.

Tahmafiltri hoiab puhtana, ka vaid linnasõite tehes, STP kübemefiltri puhastaja, mis võimaldab tahmaosakeste põletamist filtris ka madalamatel temperatuuridel.