Tutvu Technicqll tootevalikuga

Kvaliteetsed liimid, silikoonid ja määrdeained

Epoksiidliimid

Kahekomponentsed epoksiidliimid võimldavad ühendada erinevaid materjale nagu metall, plastik, klaas, keraamika, puit ja puidutooted ning kummimaterjale. Ühendused on vastupidavad mitmesugustele füüsikalistele ja keemilistele mõjuritele (vesi, bensiin, õli, lahustid ja leelised).

Epoksiidkitid

Kahekomponentsed epoksiidkitid võimaldavad parandada pragusid raskesti ligipääsetavates kohtades ja nurkades, kus vedelate liimainete kasutamine on keeruline. Epoksiidkitti saab voolida nagu plastiliini, mistõttu saab seda kasutada ka täitematerjalina.

Eriotstarbelised liimid

Kiirliim sobib erinevate materjalide kiireks ühendamiseks. Kingaliim võimaldab parandada erinevaid jalanõusid. Platstikuliim ühendab plastikust detaile autodes ja kodumajapidamises. Elektrit juhtiv liim mitmesuguste elektriühenduste taastamiseks.

Taastuspastad ja keermeliimid

Alumiiniumpastat kasutatakse metallide ja nende sulamite ning ka klaasi, puidu ja kivi ühendamiseks. Keermeliim on spetsiaalselt välja töötatud ühendamaks ja tihendamaks metalle ja nende sulameid (teras, messing, alumiinium jt).

Silikoonid

Silikoon võimaldab ühendada erinevaid siledapinnalisi metalle, nende sulameid, klaasi, keraamikat, puitu, kivi jms. Valikus on ka kõrgtemperatuuriline silikoon-hermeetik, mis on lühiajaliselt (kuni 6 tundi) vastupidav ka temperatuurile +360°C.

Technicqll ajalugu

Kvaliteetsed liimid kojumajapidamisse ja tööstusesse
1980ndad

1985. aastal asutatud ettevõte Nalmat omab enam kui 20 aastast kogemust liimide ja määrdeainete tootjana. Liimid ja määrdeained on tuntud Technicqll nime all ning neid on võimalik kasutada parandustöödeks nii kodumajapidamises kui ka tööstuses.
1990ndad

Technicqll liimid jõuavad müügile Eesti turule.
Alates 2000ndast

Technicqll tootevalikusse kuulub enam kui 160 kvaliteetset liimi ja määrdeainet. Eestist leiab Technicqll valikusse kuuluvaid: epoksiidliime ja epoksiidkitte, silikoone (ka kõrgtemperatuurilist silikoonhermeetikut), mitmeotstarbelisi liime (näiteks kiirliim, kingaliim, plastikuliim jms), keermeliimi ja taastavat alumiiniumpastat.

Technicqll bränd on müügil enam kui 11 riigis üle Euroopa.