STP kütuselisandid ennetada probleeme külmkäivitusel ja tagavad mootori töökindluse

Nädala alguse külmakraadid tõid eelkõige diiselmootoriga autoomanikele kaasa probleeme auto külmkäivitamisega. Oleme viimaste päevade jooksul saanud mitmekümneid murelikke kõnesid nii uute kui ka juba kasutatud autode omanikelt, kes soovisid nõu: millist kütuselisandit kasutada, et edaspidi selliseid probleeme vältida.

Loe lähemalt

Talvisel ajal hoolitseb kütusesüsteemi eest STP külmakindel kütuselisand

Juba algavast nädalavahetusest muutub ilm Eestis järk-järgult külmemaks, seda eriti Ida- ja Lõuna-Eestis, kus temperatuurid võivad langeda allapoole kümnest miinuskraadi. Hoolda kütusesüsteemi STP külmakindla bensiinilisandi või külmakindla diiselkütuse lisandiga, et vältida probleeme, mida tekitab vesi jäätununa kütusesüsteemis.

Loe lähemalt

Jõulutervitused

Head, Armor All ja STP autohooldustoodete sõbrad! Täname, et olete usaldanud oma auto puhastamise ja hooldamise Armor All ja STP toodete hoolde. Soovime Teile ilusaid jõulupühi ja edukat uut aastat koos ikka ja alati särava, puhta ja hooldatud autoga!

Loe lähemalt

Nahkpindu hoolda talvisel ajal Armor All puhastuslapiga

Nahkpindu autos aitavad talvisel ajal mugavalt puhastada, hooldada ja kaitsta Armor All nahkpindade puhastuslapid. Neid saab mugavalt hoiustada autos, mistõttu on need olemas alati, kui neid on vaja. Lisaks puhastavatele omadustele sisaldavad Armor All niisked puhastuslapid mesilasvaha, mis annab nahkpinnale kaitse väliste kahjulike mõjude eest. Tootega saab lähemalt tutvuda siit.

Loe lähemalt